Oceania

Fidżi – malownicza część Oceanii

Fidżi to niewielkie państwo wyspiarskie położone w Oceanii. Dostać się tam jest stosunkowo prosto, ponieważ to wyjątkowe miejsce jest doskonale skomunikowane z wieloma miejscami, m.in. z Australią, Nową Zelandią, Singapurem, Hawajami, a także ważniejszymi lotniskami występującymi w tym regionie.

Fidżi, …

Continue Reading
Oceania

Nowa Gwinea – wyspa pełna tajemnic

Nowa Gwinea to jedna z największych wysp świata. Jest bardzo zróżnicowana pod względem geograficznym i nie tylko, a umiejscowiona jest między Archipelagiem Malajskim, Bismarcka, Wyspy Salomona oraz Australią. Dla Europejczyka jest tajemnicą, którą zdecydowanie warto odkryć. Nowa Gwinea ma powierzchnię …

Continue Reading
Oceania

Co można robić w Oceanii?

Choć jest to wycieczka do najmniejszego kontynentu, Oceania ma wiele do zaoferowania miłośnikom wakacji i wypoczynku na całym świecie. Jej zróżnicowany charakter i niesamowite ilości dzikich zwierząt to jest to, co sprawia, ogrom turystów odwiedza ten kontynent rok po roku. …

Continue Reading
Australia, Oceania

Oceania i Austalia pełne sztuki

Z perspektywy historycznej, kultura zdefiniowała istnienie Australii i Oceanii. Oceania to grupa wielu wysp w środkowej i południowej części Oceanu Spokojnego. Znajdziesz tam fuzję unikalnych kultur – bardzo interesujących.

Sztuka i kultura Australii i Oceanii są twórczo zbudowane wokół tradycyjnej …

Continue Reading
Oceania

A może spontanicznie do Oceanii?

Lubisz wycieczki przelotowe i szukasz ciekawego doświadczenia na wakacje? Czy już odwiedziłeś Alaskę, Grecję i Meksyk? Szukasz sposobu na letnie wakacje w środku mroźnej zimy? Nadszedł czas, aby zobaczyć nową powierzchnię planety, to jest czas, aby odwiedzić Oceanię!

Nie bój …

Continue Reading